عسل و زعفران 2018-02-21T20:19:42+00:00

عسل و زعفران

محصول جدید

عسل و زعفران ، ترکیبی است هنرمندانه از عسل کاملا طبیعی گون با زعفران سرگل درجه یک خرد شده .
عسل و زعفران محصولی بسیار خوش رنگ و خوش عطر را ایجاد کرده و رشته های خرد شده زعفران درون آن علاوه بر چشم نوازی ، نشان دهنده زعفران کاملا طبیعی درون آن است.
مصرف این محصول برای صبحانه میتواند روزی سرشار از شادی و نشاط را برای شما به همراه آورد .
همچنین می‌توانید با مقداری آب خنک ، شربتی بسیار خوش طعم و خوش رنگ و سرشار از خواص عسل و زعفران را به خود هدیه دهید .

مخلوط عسل طبیعی و زعفران

خواص زعفران

مصرف زعفران به طرق مختلف باعث بروز اثرات درون تنی و برون تنی می گردد. به طور کلی زعفران فرح افزا، مقوی و تقویت کننده حواس، محلل و ضد عفونی کننده خلط و مخاط ،  تقویت کننده کبد، احشاء و دستگاه تنفسی می باشد.

زعفران خواب آور، نشاط دهنده روح، گشاینده رخسار، افزاینده میل به شادی و خنده بوده و باعث افزایش ادرار و شستشوی مثانه می گردد. جهت تقویت قلب و طحال مفید و خاصیت بروز دهنده فوری اثر دارو را دارد.

تسکین درد، یکی دیگر از خواص عسل زعفرانی است . ترکیب متغیر سافرانال موجود در زعفران، به‌عنوان آرام‌بخش و مسکن برای خیلی از بیماران عمل می‌کند.
این تاثیر آرامش‌بخشی، می‌تواند به تسکین درد، کاهش اضطراب و استرس، بهبود عادات خواب و به‌طور کلی آرامش ذهن و جسم کمک کند که همیشه یک اتفاق خوب است.

saffron-3

بهترین طریقه مصرف

عسل زعفرانی از بهترین نوع عسل طبیعی و بهترین انواع زعفران ایرانی توسط هپی هانی تهیه شده . مصرف این محصول به صورت عادی برای صبحانه و یا عصرانه توصیه می‌شود .
با این عسل زعفرانی میتوانید شربتی بسیار خوش طعم نیز تهیه کنید و در صورت تمایل مقداری گلاب و یا آبلیموی تازه نیز به آن بیافزایید.
امتحان این محصول مطمئنا تجربه ای بینظیر برای شما خواهد بود .

روزانه۲ تا ۳ قاشق مربا خوری از این عسل را برای افراد بزرگسال و ۳ بار در هفته پیشنهاد میکنیم.

نوشیدنی عسل و زعفران