عسل و دارچین را مخلوط کنید و معجزه ببینید

عنوان مقاله ...................

عناوین

عسل و دارچین

در این مقاله با 7 کاربردی منحصر به فرد ترکیب عسل و دارچین آشنا می‌شوید. اگر شما هم از این ترکیب استفاده کرده و نتایجی گرفته‌اید در پایان این نوشته در بخش نظرات و گفتگوها تجربه خود را عنوان کنید

عسل و دارچین شاهکاری از معجزه طبیعت

در این مقاله با 7 کاربردی منحصر به فرد ترکیب عسل و دارچین آشنا می‌شوید. اگر شما هم از این ترکیب استفاده کرده و نتایجی گرفته‌اید در پایان این نوشته در بخش نظرات و گفتگوها تجربه خود را عنوان کنید

1 . درمان بیماری قلبی با عسل و دارچین :

مخلوطی از عسل و دارچین را تهیه کنید و به جای مربا روی نان قرار دهید و به طور منظم در وعده صبحانه صرف کنید. این روش در کاهش کلسترول، جلوگیری از بروز حمله قلبی، تنفس راحت و تقویت ضربان قلب موثر است.

بیماران مبتلا به حمله قلبی نیز با مصرف روزانه این مخلوط از حمله قلبی بعدی در امان خواهند بود. بررسی روی سالمندان در آمریکا و کانادا نشان داده است، با بالا رفتن سن شاهرگ های حیاتی و سیاهرگ ها خاصیت انعطاف پذیری خود را از دست می دهد.عسل و دارچین به شاهرگ‌ها و سیاهرگ ها قدرتی تازه میبخشد.

٢ . از بین بردن اثر خارش نیش های حشرات با عسل و دارچین :

مخلوطی از یک سهم عسل، ٢ سهم آب ولرم و یک قاشق چای خوری پودر دارچین را روی قسمتی از بدن که احساس خارش می‌کنید، قرار دهید خارش و درد در عرض یک یا ٢ دقیقه فروکش خواهد کرد.

٣ . درمان التهاب مفصل(آرتریت) با دارچین و عسل :

 ترکیب عسل با دارچین دارای خواص ضد التهابی است که می‌تواند به عنوان درمان طبیعی برای بسیاری از بیماری‌های التهابی مورد استفاده قرار گیرد، از جمله آرتریت، التهابات ریه، آسم، التهابات دستگاه گوارش و …
 
روزانه،یک وعده صبح و یک وعده شب،مخلوطی از یک فنجان آب گرم، ٢ قاشق چای خوری عسل و یک قاشق چای خوری پودر دارچین مصرف شود. این مخلوط معجزه گر در صورت مصرف به طور منظم آرتریت‌های مزمن را نیز درمان می کند.
بررسی های اخیر روی ٢٠٠ بیماری که قبل از صرف صبحانه از این مخلوط استفاده کردند نشان داد، ٧٣ نفر از آنان در عرض یک هفته کاملا از درد رهایی پیدا کردند و پس از یک ماه بیشتر افرادی که قادر به راه رفتن یا حرکت نبودند،بدون احساس هیچ دردی توانایی راه رفتن و تحرک خود را به دست آوردند.

٤ . جلوگیری از ریزش مو با دارچین و عسل :

قبل از دوش گرفتن مخلوطی از مقداری روغن زیتون داغ، یک قاشق چای خوری عسل و یک قاشق پودر دارچین را به مدت ٥ تا ١٥ دقیقه روی سر قرار دهید و سپس آن را بشویید. سعی کنید پودر دارچین را به صورت تازه تهیه کنید یا خودتان چوب دارچین را پودر کنید.

٥ . از بین بردن عفونت مثانه با عسل و دارچین :

٢ قاشق غذاخوری عسل به همراه یک قاشق چای خوری پودر دارچین را با مقداری آب ولرم حل کنید و آن را بنوشید. این روش باعث می شود که میکروب های مثانه از بین برود.

٦ . درمان درد دندان:

برای تسکین درد دندان نیز میتواند از مخلوط  دارچین و عسل استفاده کنید. مخلوطی از یک قاشق چای خوری پودر دارچین و 5 قاشق چای خوری عسل تهیه کنید و روی دندان خراب بمالید. این عمل را ٣ بار در روز تکرار کنید تا درد تسکین یابد.

٧ . کاهش کلسترول با دارچین و عسل :

٢ قاشق غذاخوری عسل را با ٣ قاشق چای خوری پودر دارچین در یک لیوان چای حل کنید و بنوشید.این کار میزان کلسترول خون را طی ٢ ساعت به ١٠ درصد کاهش می دهد.

8 . تقویت سیستم ایمنی:

ترکیب عسل با دارچین می‌تواند به عنوان یکی از بهترین راه‌های تقویت سیستم ایمنی بدن شناخته شود. این ترکیب باعث افزایش تولید سلول‌های سفید خون می‌شود و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن را تسهیل می‌کند.

9 . کنترل قند خون:

ترکیب عسل با دارچین می‌تواند به عنوان یکی از راه‌های طبیعی برای کنترل قند خون در بیماران دیابتی مورد استفاده قرار گیرد. عسل دارای قابلیت کاهش قند خون است و دارچین نیز می‌تواند به کنترل قند خون کمک کند.

10. بهبود هضم:

ترکیب عسل با دارچین می‌تواند به عنوان یکی از بهترین درمان‌های طبیعی برای بهبود هضم و کاهش علائم بیماری‌های دستگاه گوارشی مورد استفاده قرار گیرد.

پیشنهاد ما

برای تهیه عسل و دارچین ، استفاده از عسل کنار و یا عسل گزانگبین است که از بهترین محصولات هپی هانی است.

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله / متن
5 1 رای
رأی دهی به مقاله / متن
عضویت
اطلاع رسانی
guest
نام و نام خانوادگی

0 نظر
فیدبک‌های داخلی
مشاهده همه نظرات